Прикарпатських батьків попереджають, що з 1 липня збільшився розмір аліментів

Прикарпатських батьків попереджають, що з 1 липня збільшився розмір аліментів
Сьогодні, 10 липня, в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулася прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби Івано-Франківської області за І півріччя 2019 року.

За словами начальник Головного управління юстиції в області Антона Кустика з 1 липня підвищили прожиткового мінімуму, а відповідно і розмір аліментів, пише "Бліц-інфо". Об этом сообщает radio-mb.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Мінімальний розмір аліментів на дитину до 6 років тепер становить 850₴, 6-18 років — 1059₴ Також батьки можуть звертатися за перерахунком призначених аліментів у зв’язку з підвищенням мінімального рівня", — зауважив Кустик.

Ще однією важливою зміною, каже начальник, є можливість вивезти дитину за кордон без згоди іншого з батьків.

"При наявності боргів більше 4 місяців (3 місяці для дітей з інвалідністю чи хворих) батьки можуть вивезти дитину за кордон без дозволу іншого. Державний виконавець дає довідку про борги і можна їхати. Але термін перебування за межами України до 1 місяця, інакше буде виписано штраф і заборона на рік вивозити дитину за кордон без дозволу іншого з батьків. Якщо ви плануєте поїздку за місяць, за довідкою треба приходити перед самою поїздкою, бо вона може втратити чинність. Її видають миттєво, тож хвилюватися не варто", — наголошує Антон Кустик.

news-image: Прикарпатських батьків попереджають, що з 1 липня збільшився розмір аліментів

Читайте також: Неподалік Франківська зіткнулись вантажівка та легковик: є постраждалі. ФОТО


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/60412-prykarpatskykh-batkiv-poperedzhaiut-shcho-z-1-lypnia-zbilshyvsia-rozmir-alimentiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя