"Любий друзь" Ющенка оскандалився заявою про "розпад" України (відео)

За словами ексміністра, Україна повільно, але впевнено йде до розпаду на кілька держав за прикладом Югославії.

Об этом сообщает narodniy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку заяву колишній міністр транспорту і зв’язку Євген Червоненко зробив в ефірі Newsone, передають Патріоти України.

За словами політика, новій владі потрібно сконцентрувати право застосування сили в своїх руках і розібратися з бунтівними бойовиками. "Я бачу, як на очах – не йдеться, хто вата, що буде в "ДНР" – ми йдемо повільно шляхом Югославії. Тільки нас не будуть бомбити, у нас шість атомних електростанцій. Але ми розповзаємося відразу. Замість того, щоб визначити пріоритети, як ми робимо це вдома, як робимо в компанії, і просто сказати: "Ось це робимо перше". Просив народ 80% мир – буде мир. Чудять добровольці – наказ ГРУ – в один день усіх втихомирили. Вночі, тихо..."

Монополія на силу повинна бути тільки у держави, інакше починається "весілля в Малинівці. Досить рвати на собі вишиванки... А якщо ми цим "ляшкам" і подібних з риторикою залишимо, то, повірте, що б президент не зробив на Донбасі, особливий статус, – так вони вже качають – і Закарпаття, і Львів. Скажуть: "А чим ми гірші". Ну ось і розпад", – заявив Червоненко.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/liubyi-druz-iushchenka-oskandalyvsia-zaiavoiu-pro-rozpad-ukrainy-video-302796.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя